Executive Management Team

Wayne Vandenburg
Chairman - TVO Europe Property Services & TVO Capital Europe

Wayne Vandenburg zahájil svoji kariéru v realitní oblasti roku 1978 v USA. Působil jako ředitel, manager, investor, developer a inovátor. Nyní předsedá TVO Europe.

Iveta Slavotínková
Chief Executive Officer – TVO Europe Property Services

Iveta Slavotínková působí ve společnosti TVO  od začátku roku 2009. Dříve působila v senior managementu a byla zodpovědná za vedení administrativy. Nyní je na mateřské.

Michal Kratochvíl
Managing Director & Chief Financial Officer – TVO Capital Europe

Michal Kratochvíl řídí celou společnost a zároveň vede finanční a účetní oddělení, zodpovídá za správnost měsíčních výkazů pro klienty TVO a vytváří provozní rozpočty všech poboček TVO Europe.

Lukáš Brandejs
Chief Risk & Credit Management Officer – TVO Capital Europe

Lukáš Brandejs odpovídá za úvěrová rozhodnutí a dohlíží na řádné platby nájemců, řeší dlužníky, a dále vypracovává podmínky prodloužení úvěrů pro nájemníky.

Senior Management Team

Dana Knížková
Head of Home Owner’s Association Management - TVO Europe Property Services

Dana Knížková je vedoucí sekce Asociace vlastníků nemovitostí. Pod její správu spadá Central Park Praha, objekt s 550-ti obytnými jednotkami v 10-ti residenčních věžích.

Pavol Fraňo
Head of Residential Property Services – TVO Europe Property Services

Pavol Fraňo se k TVO Europe připojil na pozici Property Manager. Nyní vede projekt River Diamond a stará se o pronájem rezidenčních nemovitostí.

Zuzana Vošahlíková
Finance Manager & Senior Accountant - TVO Europe Property Services

Zuzana Vošahlíková je vedoucí účetního a finančního managementu a zodpovídá za fakturaci a účetnictví pro klientelu TVO Europe.

Martin Moučka
Head of Property Operations, Czech Republic & Slovakia – TVO Europe Property Services

Martin Moučka vede property management v České republice i na Slovensku a odpovídá za řádnou správu všech budov a za práci property manažerů.

Andrzej Ciupak
Head of Property Operations, Poland–TVO Europe Property Services

Andrzej Ciupak řídí property a facility management v Polsku. V oblasti property managementu nasbíral přes dvacet let  zkušeností. Sám spravuje několik budov.

Peter Vozár
Property Manager - TVO Europe Property Services

Peter Vozár vede oddělení property managementu na Slovensku.

Agnes Monok
Head of Property Operations, Hungary - TVO Europe Property Services

Agnes Monok vede pobočku TVO Hungary v Budapešti a řídí property management v celém Maďarsku. Stará se o portfolio retailových a kancelářských projektů.

Anton Sorokin
Head of Property Operations, Russia - TVO Europe Property Services

Anton Sorokin je ředitelem TVO Russia a sídlí v Moskvě. Pobočka pokrývá celý ruský trh, primárně zaměřený na sektor retailových nemovitostí a investment.

Eduard Lanovik
Head of Property Operations, Ukraine – TVO Europe Property Services

Eduard Lanovik řídí správu nemovitostí na Ukrajině.  Se svou desetiletou praxí je specialistou na ealitní investiční trh.

Edward McCauley
Business Development Director for Housing Solutions, United Kingdom – TVO Europe Property Services

Edward McCauley začal svoji kariéru v realitním průmyslu roku 1984. Zaměřuje se hlavně na rezidenční, zdravotnické, vzdělávací a kancelářské investiční budovy.

Steven Priddis
Chief Property Operating Officer & Head of Retail Asset & Property Management – TVO Europe Property Services

Steven Priddis řídí retail asset a property management pro celou společnost TVO Europe. Přes 25 let působil v retailu ve Velké Británii, na Středním východě a v Číně.

Udo Stocker
Co-Head of Property Operations, Germany – TVO Europe Property Services

Udo Stocker je specialistou na německém realitním trhu, a to především v investiční oblasti, v projektovém developmentu a asset managementu.