Stavební & projektový management

Stavební management TVO poskytuje komplexní služby stavebního i projektového managementu, které využívají nájemníci, vlastníci, developeři, generální dodavatelé a  vládní organizace v Evropě a celých Spojených státech.

Služby TVO zahrnují počáteční projektové ohodnocení (due diligence), analýzu a ohodnocení hlavních dodavatelů, řízení smluvních vztahů, kontrolu projektu a jeho posouzení, řešení sporů s dodavateli, správu fondu, řízení rizik a dodavatelských vztahů,  výchozí analýzu, snižování nákladů na údržbu a program technické údržby. TVO může také jednat jako zástupce klienta a zajišťovat celý projekt i administativu. Aby TVO docílila zvýšení hodnoty nemovitostí, navrhuje vylepšení a renovace pro klienty a nájemníky komerčních nemovitostí, retailových, průmyslových i logistických parků a zdravotnických zařízení.

TVO nabízí pomoc klientům v oblastech strojírenství, projektového managementu, designu, ve smluvních vztazích, v poli výzkumu a analýzu každého projektu. Podle potřeb klienta a zaměření projektu jsme schopni domluvit také odbornou konzultaci s našimi ověřenými a vysoce profesionálními partnery.

TVO EUROPE PROPERTY SERVICES – pečujeme o Vaši investici